ProducenciRealizacjeSystem nagłośnienia butiku

System nagłośnienia butiku

Przykładowy system nagłośniena butiku 

Więcej...

1 216,26 zł netto
1 216,26 zł brutto

Zapytaj o rabat!

Nazwa systemu: Nagłośnienie butiku 

 

Zastosowanie: 

  • Nagłośnienie butiku
  • Nagłośnienie sklepu
  • Nagłośnienie przestrzeni handlowej 
  • Nagłośnienie na mały metraż 

 PA-803USB + EDL-606

Proponowane urządzenia:

 

Opis:

Zestaw przygotowany dla potrzeby nagłośnienia małego butiku z ubraniami.

Głównym elementem jest prosty wzmacniacz PA-803USB  z  wbudowanym  odtwarzaczem MP3, o mocy wyjściowej RMS 30 W przeznaczony jest do pracy w małych systemach PA.
Urządzenie  może  pracować  na  zasilaniu  sieciowym oraz zasilaniu napięciem 12 V (np. z akumulatora  samochodowego),  co  pozwala  na  jego zastosowanie w systemach przenośnych. Wzmacniacz  umożliwia  podłączenie  zarówno  głośników
100 V,  jak  i  niskoimpedancyjnych  (o  impedancji minimum 4 Ω)
Wzmacniacz posiada 3 wejścia sygnałowe:
– Mikrofonowe  MIC 1  z  priorytetem,  do  automatycznego  przyciszania sygnałów  z  pozostałych kanałów podczas nadawania komunikatów (talk -
over)
– Mikrofonowe MIC 2
– Wejście AUX/ PHONO do podłączania np. odtwarzacza CD, radia, magnetofonu lub gramofonu

Głośniki sufitowe EDL-606 przeznaczone do zastosowań w systemach PA 100 V. Wyposażony jest w transformator regulujący moc głośnika. Są proste w montażu i przeznaczone do sufitów o grubości od 5 do 22mm.   

 

Całą instalację opieramy na sprzęcie firmy Monacor. Jakość ich towaru potwierdzają normy zgodności Unii Europejskiej. Producent udziela 36 miesięcznej gwarancji na każdy zakupiony sprzęt. 

 

Jeżeli chcą Państwo ten zestaw prosimy o kontakt. Możemy również przygotować indywidualną wycenę systemu specjalnie dla WASZYCH potrzeb. Pytania o indywidualną wycenę można składać w tym dziale: formularz (klik)