MD 550 Tonsil

Tonsil

MD 550

Fabrycznie nowy

MD 550 Tonsil Powiększ
Mikrofon przewodowy

Więcej szczegółów

121,14 zł

brutto


Wysokiej klasy głośnik przewodowy do zastosowań wokalnych, dedykowany do profesjonalnego i amatorskiego użytku.Idealny do wokalu, wystąpień na żywo, karaoke czy konferansjerki.Nasz system gwarantuje niezawodność oraz transmisję najwyższej jakości w każdej sytuacji scenicznej.Prosty w obsłudze i niezawodny. Metalowa obudowa.DANE TECHNICZNE:• Zakres częstotliwości: 80HZ-15KHz• Charakterystyka: Kardioidalna• Czułość: 1KHz• Wtyk: Jack 3,5mm• Masa: 300 gPrzewód 4 metry.

Brak opinii klientów w tym momencie.

Napisz opinię

MD 550 Tonsil

MD 550 Tonsil

Przestrzeń lat pozwoliła marce Tonsil zostać legendą. Dlatego w dzisiejszym Tonsilu kultywujemy prestiż marki stając się w pełni profesjonalną, nowoczesną firmą. Tworzymy jedną z niewielu firm, które w całości samodzielnie produkują swoje urządzenia, modernizują je i wprowadzają nowe rozwiązania. W ostatnich latach Firma Tonsil została uhonorowana szeregiem nagród i wyróżnień m.in. złotym godłem KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI 2013, czy pierwszymi miejscami w rankingach popularności według Skąpiec.pl co dowodzi, że nasza firma jest topową marką, poszukiwaną i docenianą przez klientów.


Obecnie produkty elektroniczne objęte są zwykle roczną lub dwuletnią gwarancją. Rzadziej spotykanym faktem są gwarancje trzyletnie a udzielaną dłuższą gwarancją może poszczycić się niewielu producentów i gwarancje te dotyczą zwykle produktów bardzo wysokiej jakości.Mając pewność co do niezawodności naszych produktów postanowiliśmy połączyć rozsądną cenę z pięcio – letnią gwarancją. Posunięcie to jest m.in. efektem konsekwentnego działania w kierunku poprawy jakości, reorganizacji firmy oraz faktu, że cała produkcja Tonsilu odbywa się w Polsce w jednym zakładzie produkcyjnym we Wrześni.