MBD 846 Tonsil

Tonsil

MBD 846

Fabrycznie nowy

MBD 846 Tonsil Powiększ
Zestaw bezprzewodowy mikrofonów

Więcej szczegółów

486,99 zł

brutto


Wysokiej klasy zestaw bezprzewodowych mikrofonów wokalnych z odbiornikiem- bazą, dedykowany do profesjonalnego i amatorskiego użytku.Idealny do wokalu, wystąpień na żywo, karaoke czy konferansjerki.Nasz system gwarantuje niezawodność oraz transmisję najwyższej jakościw każdej sytuacji scenicznej.Prosty w obsłudze i niezawodny.Metalowa obudowa odbiornika, dwa mikrofony.DANE TECHNICZNE:• Zakres częstotliwości: 750-850 UHF• Zakres dynamiczny >105dB• Pasmo przenoszenia: 40hz-15KHz• Stabilność częstotliwości: <+/-10ppm T.H.D: >80dB• Zasięg: 100• Zasilanie: DC5V /120mA• Baterie: 1.5AA*2 / czas pracy 8 godzin

Brak opinii klientów w tym momencie.

Napisz opinię

MBD 846 Tonsil

MBD 846 Tonsil

Przestrzeń lat pozwoliła marce Tonsil zostać legendą. Dlatego w dzisiejszym Tonsilu kultywujemy prestiż marki stając się w pełni profesjonalną, nowoczesną firmą. Tworzymy jedną z niewielu firm, które w całości samodzielnie produkują swoje urządzenia, modernizują je i wprowadzają nowe rozwiązania. W ostatnich latach Firma Tonsil została uhonorowana szeregiem nagród i wyróżnień m.in. złotym godłem KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI 2013, czy pierwszymi miejscami w rankingach popularności według Skąpiec.pl co dowodzi, że nasza firma jest topową marką, poszukiwaną i docenianą przez klientów.


Obecnie produkty elektroniczne objęte są zwykle roczną lub dwuletnią gwarancją. Rzadziej spotykanym faktem są gwarancje trzyletnie a udzielaną dłuższą gwarancją może poszczycić się niewielu producentów i gwarancje te dotyczą zwykle produktów bardzo wysokiej jakości.Mając pewność co do niezawodności naszych produktów postanowiliśmy połączyć rozsądną cenę z pięcio – letnią gwarancją. Posunięcie to jest m.in. efektem konsekwentnego działania w kierunku poprawy jakości, reorganizacji firmy oraz faktu, że cała produkcja Tonsilu odbywa się w Polsce w jednym zakładzie produkcyjnym we Wrześni.