K-40 Tonsil

Tonsil

K-40

Fabrycznie nowy

K-40 Tonsil Powiększ

Głośnik ścienny

Więcej szczegółów

405,69 zł

brutto


Wysokiej klasy pasywny głośnik przystosowany do montażu na ścianie.Został zaprojektowany do nagłaśniania biur, mieszkań, łazienek, salonów kosmetycznych,małych sklepów, gabinetów, poczekalii wielu innych miejsc gdzie powinna nam towarzyszyć muzyka w tle.Prosty i elegancki wygląd idealnie wpasowuje się w większość wnętrz.Charakteryzuje się czystym, przyjemnym dźwiękiem i prostą obsługą.Dodatkową zaletą jest łatwy montaż i bezawaryjność.W naszych produktach bazujemy na najwyższej jakości elementach.DANE TECHNICZNE:Moc znamionowa: 40WPasmo przenoszenia: 70Hz-20KHzImpedancja: 8 OHMSkuteczność: 92dBMateriał: ABSKolor: BiałyWaga: 3,5kgWymiary głośników: Φ25mm/Φ100mm×2Wymiary: 400×180mm

Brak opinii klientów w tym momencie.

Napisz opinię

K-40 Tonsil

K-40 Tonsil

Przestrzeń lat pozwoliła marce Tonsil zostać legendą. Dlatego w dzisiejszym Tonsilu kultywujemy prestiż marki stając się w pełni profesjonalną, nowoczesną firmą. Tworzymy jedną z niewielu firm, które w całości samodzielnie produkują swoje urządzenia, modernizują je i wprowadzają nowe rozwiązania. W ostatnich latach Firma Tonsil została uhonorowana szeregiem nagród i wyróżnień m.in. złotym godłem KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI 2013, czy pierwszymi miejscami w rankingach popularności według Skąpiec.pl co dowodzi, że nasza firma jest topową marką, poszukiwaną i docenianą przez klientów.


Obecnie produkty elektroniczne objęte są zwykle roczną lub dwuletnią gwarancją. Rzadziej spotykanym faktem są gwarancje trzyletnie a udzielaną dłuższą gwarancją może poszczycić się niewielu producentów i gwarancje te dotyczą zwykle produktów bardzo wysokiej jakości.Mając pewność co do niezawodności naszych produktów postanowiliśmy połączyć rozsądną cenę z pięcio – letnią gwarancją. Posunięcie to jest m.in. efektem konsekwentnego działania w kierunku poprawy jakości, reorganizacji firmy oraz faktu, że cała produkcja Tonsilu odbywa się w Polsce w jednym zakładzie produkcyjnym we Wrześni.