Końcówki mocy

Jest 7 produktów.

W naszym sklepie nie mogło również zabraknąć zaawansowanych końcówek mocy, wykorzystywanych jako autonomiczne, w pełni niezależne urządzenia. W klasycznym wzmacniaczu, są one jednym z jego elementów składowych. W tym konkretnym przypadku, oferujemy Państwu oddzielne moduły, które należy podłączyć bezpośrednio za przedwzmacniaczem i zastosowanymi...

W naszym sklepie nie mogło również zabraknąć zaawansowanych końcówek mocy, wykorzystywanych jako autonomiczne, w pełni niezależne urządzenia. W klasycznym wzmacniaczu, są one jednym z jego elementów składowych. W tym konkretnym przypadku, oferujemy Państwu oddzielne moduły, które należy podłączyć bezpośrednio za przedwzmacniaczem i zastosowanymi w nim filtrami. Jak sama nazwa wskazuje, końcówki mocy generują przebiegi elektryczne o bardzo dużej mocy, dzięki czemu możliwe jest zasilanie poszczególnych kolumn głośnikowych. Urządzenia te posiadają czytelne wyświetlacze i charakteryzują się bardzo szerokim pasmem przenoszenia.

Nasza oferta w zakresie urządzeń wzmacniających sygnał wejściowy jest bardzo szeroka i złożona. Jeśli chcesz ją sprawdzić, koniecznie przejrzyj całą naszą ofertę. A jeśli masz jakiekolwiek pytania, chętnie na nie odpowiemy.

Mniej
Więcej
Pokazane 1 - 7 z 7 produktów